Hodnocení obchodu na Zboží.cz

 

 

 

 

 

 

 

Servis BRANO

Zajišťujeme: 

  • revize
  • opravy
  • servis
  • výměnu ND

 

 

 

Doprava ZDARMA

při nákupu nad

3 000,-Kč.
BRANOCENTRUM - zvedací a zavírací technika

Patrně prvním a bezesporu po zásluze získaným fenoménem firmy BRANO se staly zavírače dveří. V Hradci nad Moravicí se vyrábějí od roku 1909, nejprve pod značkou B.K.S. a od roku 1934 pod označením BRANO. Nesmrtelný slogan BRANO ZAVÍRÁ SAMO provází celé generace. Lidé mají pocit, že tato tři slova dokázali vyslovit hned poté, co se naučili máma a táta.

BRANO zavírá samo

Slogan "BRANO zavírá samo" se vryl do mysli všech tak silně, že jej už nic nedokáže překonat. Dnes neznámý autor vytvořil legendu, o níž se vážně debatuje, zpívá a rovněž i vtipkuje. Potěšující je, že označení BRANO lidé automaticky používají pro jakýkoliv zavírač dveří, a to i tehdy, když ho vyrobí někdo jiný. V České republice vlastně nikoho neuslyšíte vyslovit zavírač, nýbrž BRANO.

Zavírače dveří BRANO od MERKURIA ARTES

Naše společnost MERKURIA ARTES byla založena v roce 1991. Od doby svého vzniku se zabývá maloobchodní, velkoobchodní a servisní činností. Jsme autorizovaným zástupcem společnosti BRANO. Nabízíme nejen prodej a servis zavírací a zvedací techniky, ale také její revizi.

Dále prodáváme a servisujeme stroje značky Nilfisk-ALTO, STIHL, VIKING a v neposlední řadě upínací a zvedací popruhy PEWAG. Dalším prodejním artiklem jsou u nás vodovodní baterie PAFFONI, SENZOR, dřezy FRANKE  či samouzavírací ventily a výpustě SILFRA. Jsme členy Svazu obchodu ČR a Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje.

Sortiment kvalitních produktů BRANO

Pro vaši maximální spokojenost spolupracujeme jen s osvědčenými dodavateli a prodáváme pouze originální zboží kvalitních značek, které můžete vidět v naší nové vzorkové prodejně v Hradci Králové.

Jedná se například o lanové zvedáky a navijáky, řehtačkové zvedáky - hupcuk, kladkostroje, mechanické klíny, závěsná zařízení nebo o upínací popruhy. Zvedací techniku využijete ve stavebnictví, v průmyslu, zemědělství i v mnoha dalších oborech.

Naším cílem je především spokojenost zákazníka. Uděláme vše proto, abyste u nás nakupovali rádi.

Těšíme se na vás, tým MERKURIA ARTES…

 

MzBiNTN